Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duchovní růst

Příspěvky

Jak věřit v Boha i sebe samého...

30. 12. 2011

 balloons-7d0c578e6beff6011301c14f6a5f4b05_h.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Duchovní růst | Komentářů: 0

2012

30. 12. 2011

Do nového roku Vám přeji hodně krásných okamžiků, naplněné Láskou, která rozzáří Vaše srdce, oči i tvář, nechte svou mysl roztančit radostí, že přichází nový rok 2012, který nám pomůže milovat sebe i druhé bezpodmínečnou láskou a budeme se jeden druhého dotýral paprsky, co hladí naši duši.

Mějte své velké sny a vize - vše v životě je možné dokázat, jen mít odvahu, věřit a stát si za svým snem a nenechat se odradit.Přeji Vám spoustu snů,zalévejte své sny a dopřejte jim to, co potřebují k růstu. Začít znovu můžete kdykoliv si určíte, neboť to, co nazýváme neúspěch, není pád na zem, ale zůstat na zemi ležet.

A protože osud jde krokem pro každého z nás neviditelným, přeji Vám, aby i v následujícím roce byl Vám příznivě nakloněn a jen štěstí šlo Vám v patách...

Ať se všechna starost zruší, ať zavládne pokoj v duši, co bolelo ať se zhojí, co těšilo ať se zdvojí, krásný celý Nový rok, plný lásky, pohody a štěstí přeje,

Jiřinka

 

 

86491662d.jpg

 

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Duchovní růst | Komentářů: 0

Zůstaňte bláznivý

29. 12. 2011

 Steve Jobs šéf firmy Apple a Edison 21.století, zemřel. Při této příležitosti vám přinášíme plné znění zřejmě nejslavnějšího projevu, který Jobs přednesl 12. června 2005 ke studentům na univerzitě ve Standfordu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Duchovní růst | Komentářů: 1

Dopis od Boha

21. 12. 2011

 
Celý příspěvek | Rubrika: Duchovní růst | Komentářů: 0

Prožívejte své pocity a pomozte své duši...

20. 12. 2011

 Budete-li unavení, na chvíli si odpočiňte. A potom zase vstaňte a žijte dál svůj život, jak nejlépe dokážete. Pomozte duši prožít to, kvůli čemu sem přišla. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Duchovní růst | Komentářů: 0

Naslouchej...

20. 12. 2011

 Slovům písně, kterou vzápětí uslyšíš. Poselství knihy, kterou budeš číst. Pointě filmového příběhu, který příště uvidíš. Náhodné promluvě člověka, kterého právě potkáš. Propříště naslouchej šumění řeky, hukotu moře, hlasu vánku, který tě ovívá - to vše je Mým záměrem; všechny tyto cesty vedou ke Mně. Popovídáme si, pokud budeš naslouchat. Pozveš-li Mně, přijdu. Ukážu ti, že jsem do věků existující a všudypřítomný.

012e7407b8_76957002_o2.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Duchovní růst | Komentářů: 0

Žádná setkání nejsou náhodná...

20. 12. 2011

 JEDINÉ, CO MOHU ZMĚNIT, JE MÉ VLASTNÍ MYŠLENÍ.

Ať už očekávám cokoliv u jiného člověk, budu to hledat a budu to nacházet. To, co chci vidět - to také uvidím.  ... MÉ MYŠLENKY JSOU TVOŘIVÉ. Jsem zodpovědný za své vlastní myšlenky. Své mínění o sobě samotném mohu změnit. Své mínění o jiných lidech mohu změnit.

 

O předpovídání budoucnosti

7. 12. 2011

 To tajemství spočívá v přítomnosti; soustředíš-li se na přítomnost, budeš ji moci zlepšit. a zlepšíš-li přítomnost, potom i to, co se stane, bude lepší.
Zapomeň na budoucnost a prožívej každý den svého života podle naučení Zákona a v důvěře, že Bůh pečuje o své děti. Každý den v sobě nese Věčnost."

 
Celý příspěvek | Rubrika: Duchovní růst | Komentářů: 0

Prožívejte a milujte své pocity.

1. 12. 2011

 Chcete-li se poddat lásce, začněte tím, že si budete uvědomovat kdy vaše emoce, nálady, touhy a myšlenky vycházejí ze zřetelného bodu vašeho solárního plexu

 

Soustřeďte se raději na to, co chcete, než na to, co nechcete.

1. 12. 2011

Lidé se k vám chovají tak, jak se chováte sami k sobě.

Když vás například někdo odmítá, můžete prozkoumat, jak v nějakém směru odmítáte nějakou část sebe samých nebo svou duši. Možná, že odmítáte své hlubší pohnutky nebo potlačuje své pocity.

Když váš protějšek staví ve vašem vztahu mezi vámi stěny, ptejte se, kde si stavíte vy sami bariéry ve svém životě. Pokud vás někdo ignoruje, najděte, v čem ignorujete, prohlížíte nebo kritizujete sebe samých.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Duchovní růst | Komentářů: 0


 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 203472
Měsíc: 2585
Den: 91