Jdi na obsah Jdi na menu
 


2012

30. 12. 2011

Co se stane v roce 2012? Za předpokladu, že budeme připraveni, prý nastane postupné, i když rychlé probuzení,  neboť vibrace lidstva se zvyšují. To záleží naprosto na každém člověku, a proto je tak důležité pro ty, co pracují pro světlo, aby se soustředili na dobro a udržovali vizi návratu Zlaté Atlantidy. Mnohá proroctví jsou značně odvážná, ale je třeba se nad to povznést a soustředit se na nastávající úžasné možnosti.

Co se bude dít, závisí na tom, kolik lidí se na tuto významnou chvíli připraví zvýšením vibrací a jak energii těchto kosmických okamžiků přijdou.Vzhledem ke stavu vědomí v roce 2009 bude pravděpodobným výsledkem toto:

TI VE 3.DIMENZI

Obrovské masy lidí ve 3.dimenzi, kteří jsou materialističtí a vůči duchovnu uzavření, bohužel všechno zdržují. Tyto duše, jež ještě nejsou připraveny, si na konci své současné inkarnace zvolí pokračování své cesty na jiné planetě ve 3.dimenzi. Odejdou odsud s vděčností za možnost, že tu mohli být.

V současné době je však značné množství lidstva podstatně ovlivněno atmosférou změn, která proniká celým světem. Takže podle úrovně masového vědomí mnozí, co věří pouze v hmotný svět, procitnou a otevřou se mimosmyslovým prožitkům. Někteří začnou vidět, nebo slyšet duchy, víly, či dokonce anděly a nanebevzaté mistry. Vzhledem k tomu, že jejich čakry nebudou přivyklé vyšší energii, může je to mást a lekat. To se bude dít především u těch, které jejich životní názor, nebo náboženská výchova vedly k tomu, že žádné jiné dimenze neexistují. Je možné, že kvůli tomu vzroste počet nemocí, kterým říkáme duševní. Mnoho lidí může ztratit kontakt s realitou a bude potřebovat pomoc.

Již několikrát jsme viděli, jak rychlejší vibrace světla, které k nám nyní dopadá, někteří nezvládli. Jednají na základě nižších fantasií, které jsou na internetu zveličovány.

NEJVYŠŠÍ MOŽNOSTI ROKU 2012

Nejvyšší možností je to, že velké množství bytostí žijících ve 3. dimenzi otevře svoji srdeční čakru a bude světlem povzneseno do dimenze čtvrté. Když se vaše srdce otevře, nebudete druhé zraňovat, což povede ke spontánnímu mírovému hnutí po celé planetě. Pro tyto lidi bude probuzení do duchovních světů nádherným rozšířením jejich vědomí. S otevřeným srdcem budou přirozeně milovat a ctít jiné kultury a zvířata, takže po celém světě budou lepší podmínky pro děti, zvířata i uprchlíky. Také začnou chápat svoje minulé životy a rozpomínat se na to, kým ve skutečnosti jsou, a vážit si své duše. S poznáním své velikosti a hodnoty začnou ctít sami sebe i ostatní - a lidé se sebeúctou se k sobě i druhým chovají s respektem. Procítí se jednota se zvířaty, rostlinstvem a ostatními lidskými bytostmi. Lidé začnou cítit vzájemné bratrství / sesterství a začnou pracovat pro společné blaho.

namaluj-si-srdicka-lasky-z-lasky....jpg

TI VE 4.DIMENZI

Velká naděje spočívá v tom, že mnozí z těch, kteří v současné době žijí ve 4. dimenzi, se přesunou do 5., kde začnou pracovat pro světový mír, spravedlnost a veškeré druhy humanitárních projektů. S vědomím, že je čas na zmírnění světové chudoby, způsobí velkou změnu na planetě. Do roku 2012 potřebujeme mít v páté dimenzi celou řadu lidí.

TI V 5. DIMENZI

Většina těch, kteří byli v 5. dimenzi již před rokem 2012, se povznese. Jinými slovy, ponesou ve svých aurách Přítomnost JÁ JSEM. Zůstanou na této vyšší frekvenci ve fyzických tělech, aby mohli držet světlo pro všechny.

Někteří se rozhodnou odejít a pomáhat z druhé strany.

SOUČASNÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2012

 Energie temnoty a světla jsou vyvážené a my se všichni musíme soustředit na to pozitivní, abychom ho energetizovali a převážili na stranu světla. Musíme využívat všech příhodných konstelací a energií, které nám sem jsou v této době posílány, abychom si tam zajistili zvýšení naší frekvence.

Potom se odkryjí úchvatné možnosti úžasných věcí, které se stanou, včetně masového vzestupu, zázračných vyléčení a velkého štěstí pro všechny.

VYŠŠÍ SMYSL LUNY V ROCE 2012

V kosmickém okamžiku bude Země zaplavena vysokofrekvenční Božskou ženskou energií přicházející skrze Lunu. Ti kdo v této době dokážou otevřít pravou mozkovou hemisféru a tuto energii přijmout, přinesou nazpět energii Zlatého věku Atlantidy.  Protože Luna vibruje na frekvenci čísla 9, což je ukončení, velmi napomůže planetě ke vzestupu. Ti, kdo mají parapsychologické schopnosti, ale nedosáhli určitého duchovního vývoje, mohou mít potíže, neboť se budou stále více otevírat, ale nebudou vědět, co si mají s tou energií počít.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 203472
Měsíc: 2585
Den: 91