Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prožívejte a milujte své pocity.

1. 12. 2011

Jsou to emoce nebo myšlenky, které ve vás vyvolávají špatné pocity ze sebe sama, popírají vaši sílu, nebo vás oddělují od ostatních.

Když prožíváte emoce jako strach, zlobu, pocity viny nebo studu, rozčílení, napětí, obavy, netrpělivost deprese, pochybnosti o sobě, obviňování, posuzování, sebelítost žárlivost nebo jiné negativní emoce, můžete si být jisti, že přicházejí ze zřetelného bodu solárního plexu. Pokud se jim trvale poddáváte, váš solární plexus se dostává do nerovnováhy a vy ztrácíte životní energii.

Abyste mohli tyto pocity transformovat je nutné, abyste je procítili a přiznali si, že existují. Jakmile je uznáte, můžete stimulovat skrytý bod vůlí své duše k lásce, abyste své pocity snáze milovali, a ne je popírali, potlačovali nebo jim dovolili, aby vás ovládaly. Jako další krok můžete přenést energii solárního plexu do svého srdečního centra a pociťovat jas lásky.

Vyberte si jednu z výše uvedených negativních emocí, nebo jakoukoliv jinou emoci, kterou pociťujete nebo jste nedávno pociťovali a chcete ji transformovat. Spojte se se svou duší, abyste stimulovali skrytý bod, a zvýšili tak svou chuť milovat sebe a své pocity. Přeneste energii solárního plexu do svého srdečního centra, abyste se lépe dovedli vzdát myšlenek, pocitů a emocí, které nejsou láskyplné. Milovat můžete jakýkoliv pocit podobně jako milujete malé dítě, které chce, abyste je utěšili a pochovali, a ne odstrkovali. Poznávejte jas lásky duše. Vaše duše vás přijímá, miluje vás i s vašimi pocity, aniž by si kladla podmínky, a vy můžete její lásku procítit.

Pokud se vám nedaří vždycky přijmout nebo milovat své pocity, transformovat negativní emoce a cítit se neustále radostně a láskyplně, nic si z toho nedělejte. Skrze zřetelný bod totiž pociťujete neustálý proud energie vycházející z vašeho vlastního emocionálního těla, ale i přání a touhy jiných lidí, stejně jako všeobecné klima vašeho města, země, celého světa a lidstva. Odpusťte si, kdykoliv nebudete schopni udržet si svou stabilitu a klid, když ztratíte kontakt se svou duší a nedokážete dávat její lásku druhým lidem.

Vaše duše vás miluje a přijímá. Její láska k vám je stálá, vytrvalá a trpělivá.

Budete-li milovat sebe sama takové, jací jste právě teď, porostete mnohem rychleji.

Některé pocity jsou tak silné, že k tomu, abyste je transformovali na lásku, budete muset znovu a znovu stimulovat skrytý bod vůlí své duše milovat a přenášet energii sólárního plexu do svého srdečního centra. Kdybyste potřebovali v jejich proměně podpořit, pozvěte do svého srdce bytost lásky. Při práci se svou duší přenášejte energii solárního plexu do srdečního centra a mějte rádi své emoce. Nakonec vás přestanou držet v šachu. Budete umět procítit své pocity, milovat je a nechat je odeznít.

Sanay Roman – Láska duše

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 203472
Měsíc: 2587
Den: 96