Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustřeďte se raději na to, co chcete, než na to, co nechcete.

1. 12. 2011

Abyste si mohli ve vztahu vytvořit, co chcete, potřebujete vědět, co to je. Většina lidí ví, co nechce a je pro ně obtížné přemýšlet o tom, co chtějí. Přestaňte věnovat pozornost tomu, co nemáte a stěžovat si na to. Neutápějte se v minulých zraněních a nevzpomínejte na to, kdy vás daný člověk zklamal.

Raději si vzpomeňte, kdy jste se cítili milovaní a naplnění.

Nemyslete na věci, které se vám na daném člověku nelíbí, a raději se dívejte na to, co na něm milujete a obdivujete. Vaše myšlenky a akce vám přitahují určité chování druhých lidí.

Pokud neustále přemýšlíte o tom, jak vás druzí zraňují, příjmu vaše představy a budou se k vám tak chovat a vytvoří ještě více téhož. Kdykoliv se přistihnete při negativním přemýšlení, když se cítíte smutní, rozzlobený nebo od druhého vzdáleni, protože vám nedává, co chcete, změňte svůj úhel pohledu. Soustřeďte se místo toho na to, co ve vztahu dobře funguje. Tak budete zažívat život z pohledu vaší duše, která vidí mír, dokonalost a krásu; která ví, že všechno je v pořádku a je si jistá, že vesmír pracuje pro vás. 

Pomyslete na člověka, kterého jste si vybrali. Věnujte pozornost myšlenkám, které máte o vašem vztahu. Myslete na to, co je mezi vámi špatné, nebo na to, jak nepěkně se k vám ten druhý člověk chová? Abyste si vytvořili vztah, jaký chcete, změňte tyto myšlenky. Nechte mezi svými srdečními centry obíhat energii a vstupte do vztahu lásky duše. Prociťujte své spojení s vší láskou ve vesmíru. Z toho láskyplného vztahu pak myslete na to, co ve vašem vztahu chcete. Místo: "Nepřehlížej mě," řekněte raději: "Oceňuji, když mi naslouchat a věnuješ mi pozornost."

Uznejte druhých lidí, kdykoli jednají způsobem, který se vám líbí. Pokud můžete, formulujte to, co chcete, jako esenci kvality lásky, například:

"Chci zažívat více radosti, harmonie, lásky, jemnosti a podobně." Vyzařujte tyto kvality k druhému člověku, až se s ním budete spojovat na úrovni duše.

Z knihy Láska duší - Sanaya Roman

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 203472
Měsíc: 2586
Den: 96